Dr. Panda Restoranı 2

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 9,99 MB
  • Boyut 67 MB
  • Version 1.96
  • Dil Türkçe
  • Firma Dr. Panda
Android cihazınıza indireceğiniz Dr. Panda Restoranı 2 mobil oyununda en lezzetli yemekleri siz yapın.

Kendi tarifleriniz doğrultusunda müşterinize muhteşem bir yemek şöleni yaşatmak için sevimli pandanın yer aldığı Dr. Panda Restoranı 2 mobil oyununda ücret dahilinde yer alabilirsiniz. Kocaman bir dünya içerisinde kendi restoranınızı küçük bir işletmeden büyük bir restorana çevirmek için müşteri potansiyelinizi artırın. 

Sevimli pandanın macera dolu anlarına şahit olacağınız Dr. Panda Restoranı 2 simülasyon oyununda hayalinizdeki pizzayı, sipesyel makarnayı ve müşterileri hem yakacak hemde bayılarak içecekleri çorbayı yapın. Baharatlı, acılı ya da tam tersi çorba çeşitleri geliştirin. Dr. Panda Restoranı 2 macerasında lezzetli yemekler yapmak hiç de zor değil. 

Çeşitli malzemeleri bir araya getirerek mükemmel yemekler hazırlamanın tadını çıkartın. Her şey sizin hayal dünyanıza bağlıdır. Kendinizi yemek konusunda geliştirin, en önemli ögeleri kullanarak lezzetli yemekler yapın. Gerek grafikleri gerek teması ile çocukların hayal dünyalarına yönelik bir oyun olan Dr. Panda Restoranı 2'de çocuklar mutfak deneyimi yaşayacaklar. 

Geleceğin usta şefleri ne hazırlamak istediklerini ve tam olarak nasıl hazırlamak istediklerini seçme özgürlüğüne sahipsiniz. 20'nin üzerinde malzemeyi doğrayın, rendeleyin, kızartın ve daha fazlasını yapın ve kusursuz yemeğinizi hazırlayın. Bu yemekleri müşterilerinize sunun ve her defasında farklı olan tepkilerine dikkat edin. Lezzetli olduğu kadar görsel olarak da başarılı yemekler yapın. Oyunda yer almak için tek yapmanız gereken Android cihazınızı kullanmak. 

Dr. Panda Restoranı 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER