Dr. Panda Restoranı 2

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 442.1 MB
  • Version 1.65
  • Dil Türkçe
  • Firma Dr. Panda
Dr. Panda Restoranı 2, iOS akıllı cihazınıza ücretsiz olarak indireceğiniz kaliteli bir mobil oyundur.

Hem lezzetli hem de görsel açıdan muhteşem yemekler yapmak için Dr. Panda Restoranı 2 mobil oyununda yer alın. Oyunun her halinden zevkli anlar yaşayacağınız Dr. Panda Restoranı 2 mobil oyununu çocuklarınızın oynaması için iOS  cihazlarınıza indirebilirsiniz. Büyük bir restoranda aşçılık yapacağınız bir oyun olan Dr. Panda Restoranı 2 simülasyon oyununda sevimli pandanın maceralarına şahit olun. 

Geleceğin usta şefleri arasında yer almak için leziz yemekler yapın. Kendi sipesyeliniz olan çorbalar, makarnalar ve pizzalar yapın. İçine kendinizi yansıtacak özel ögeyi katmayı unutmayın. Oyunda başarılı noktalara gelmek için çeşitli yemek tarifleri öğrenin, yarışmalarda en lezzetli tarifleriniz ile katılın. 

Deneme yanılma yoluyla farklı yemek tarifleri keşfetmenin keyfini çıkartın. Dr. Panda'nın Restoranı 2'de ünlü bir aşçıbaşı olabilirsiniz, hemen ocağın başına geçin. Leziz tarifleriniz ile müşterilere muhteşem yemek şöleni sunun. 20?den fazla malzeme arasından seçim yapın, mükemmel yemek için doğrayın, pişirin, kaynatın, kızartın ve daha fazlasını yapın.

Sihirli dokunuşlar ile ünlü bir şef olmayı hakedecek yemek tarifleri geliştirebilirsiniz. Kullandıklarınıza ve nasıl pişirdiğinize müşterilerin gösterdiği tepkiye göz atın. Etten pek hoşlanmıyorsanız vejeteryan seçeneğini değerlendirerek sebze yemeklerine odaklanabilirsiniz. 

Dr. Panda Restoranı 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER